CITRONELLA MADE PRIMA SANTOLINA

“ŠARKA”
2009 03 07
( HD A, Ed 0/0, sveikos akys 2013.05.28 )

2013 04 21 kirpta

Tarptautinė parodų čempionė – C.I.E. CH
LIETUVOS, LATVIJOS, LENKIJOS JAUNIMO ČEMPIONĖ
LIETUVOS, LATVIJOS, ESTIJOS, BALTIJOS ČEMPIONĖ

6 x CACIB, 6 x R.CACIB, 6 x BOB
GRAŽIAUSIA PARODOS MAŽYLIŲ KLASĖS KALYTĖ – Lenkijos retriverių klubo parodoje’2009
GRAŽIAUSIA PARODOS JAUNIMO KLASĖS ŠUO – Lietuvos retriverių klubo paroda’2010
Geriausia 2010 metų Lietuvos retriverių klubo kalytė
Konkurso – geriausi 2011 metų Lietuvos retriverių klubo kalytė – 2-oji vieta

Ashbury CALL ME LUIS Ashbury ANGEL HEART TARAM DU BOIS De La Rayre
Ashbury SUMMER SUN
Ashbury TOGEHTHER FOR EVER SCRABBLE Of Glen Sheallag
Ashbury REAL PLEASURE
ELEVEN`S DIDI BY Prima Santolina Dainty`s FINAL SCORE Dainty`s D-DAY
Dainty`s CLAIM TO FAME
RUBY TUESDAY Oligarchia Jaskar TARQUIN
HOPLA ŽYJEMI Oligarchia

Žymesni laimėjimai:

2009.09.13 – Specializuota retriverių paroda (PL), teisėjas – Rune Fagerstrom (FIN) – geriausias parodos mažylis
2009.04.24-25 – Tarptautinbė paroda (PL), teisėjas – A. Ionescu (ROM) – Lenkijos jaunimo nugalėtoja
2009.05.01 – specializuota retriverių paroda (LT, teisėjas – Pia Razera Brulin (SWE) – Klubo jaunimo nugalėtoja, Geriausias jaunimo klasės šuo, Best in show Junior 1
2010.06.19 – Tarptautinė paroda (LT), teisėjas – A.Ivanov (RUS) – jaunimo nugalėtoja, Crufts’11 kvalifikacija
2010.07.10-11 – Tarptautinė paroda (PL), teisėjas – Rune Fagerstrom (FIN) – PL jaunimo nugalėtoja
2010.08.22 – Spec.medžioklinių šunų paroda (PL), teisėjas – Jim Crosbie (GB) – PL jaunimo nugalėtoja
2010.09.12 – Specializuota retriverių paroda (LV), teisėjas – J. Veerres (BELG) – LV CAC, geriausia kalė, Klubo nugalėtoja = Latvijos čempiono titulas
2010.10.02 – Specializuota retriverių paroda (SLO), teisėjas – Sverre Sand – puikiai 3 (konkur. 19)
2010.10.03 – Europos čempionas (SLO), teisėjas – Ole Staunskjaer – puikiai 2, Rez.SLO CAC
2010.11.06 – Tarptautinė paroda (PL), teisėjas – A. Stępinski (PL) – PL CAC, geriausia kalė, CACIB
2011.01.08 – Nacionalinė paroda (EST), teisėjas- H. Fryckstramd (SWE) – EST CAC = Estijos čempiono titulas
2011.02.19-20 – Tarptautinė paroda (SK), teisėjas – Damir Skok (CRO) – SK CAC, East Winner’11, CACIB, BOB
2011.03.19 -Tarptautinė paroda (LT), teisėjas – G.Zhuk (BY) – LT CAC, Lietuvos nugalėtoja’11, CACIB
2011.07.30 – Nacionalinė paroda (LT), teisėjas – V.Pohodina (UKR) – LT CAC, N, BOB
2011.08.05 – Tarptautinė paroda (LT), teisėjas- Erdos Laszlo (H) – LT CAC, Rez.CACIB
2011.09.25 – Nacionalinė paroda (LT), teisėjas – N.Melnikova (BY) – LT CAC, N, BOB, BIG 1
2011.10.01 – Specializuota retriverių paroda (PL), teisėjas – Malcolm Godefroy (GB) – atvira klasė 3 (konkur.18 )
2011.10.02 – Nacionalinė paroda (PL), teisėjas – Margaret Brown (GB) – geriausia kalė, PL CAC, N
2011.11.05 – Tarptautinė paroda (EST), teisėjas – Rajandra Salvi (Indija) – geriausia 2 kalė, Rez.CACIB
2011.12.17 – Tarptautinė paroda (LT), teisėjas – Tomasz Borkowski (PL) – LT CAC, N, CACIB (pabaigtas C.I.E. čempiono titulas)
2013.03.02 – Tarptautinė paroda (LT), teisėjas – Attila Szegledi (HU) – LT CAC, N, CACIB, Lietuvos nugalėtoja 2013, BOB

Palikuonys:

vada “H “ – g.d. 2012.06.01 (t. Dewmist RAINBOW RAINBOW (Belgija))

Nuotraukos: